تازه هاخبر

نگرانی طرفداران جوکر بخاطر خودکشی او

جوکر

نگرانی طرفداران جوکر بخاطر خودکشی او

پس از برگزاری مراسم گلدن گلوب و اعلام نتایج واکین فینیکس بلافاصله پس از دریافت جایزه اش آن را روی زمین گذاشت و به آن بی اعتنایی کرد .  و در ادامه حرف هایش که انتقاد های زیادی در آن بود گفت : این‌ها همه برای پول درآوردن است و بازیگر برتر در این جمع حضور ندارد. او همه بازیگر‌ها را هم به باد انتقاد گرفت و گفت فقط حرف زدن و رای دادن برای کمک به استرالیا (آتش سوزی عظیم این کشور) کافی نیست و باید واقعا عمل کرد.

نگرانی طرفداران جوکر بخاطر خودکشی او

نگرانی طرفداران جوکر بخاطر خودکشی او
سرنوشت یکسان جوکر ها

 

جزئیات این قضیه :

وقتی که نامزد های بخش بازیگر نقش اول مرد معرفی شدند برای همه سخت بود که بفهمند واقعا این جایزه متعلق به چه کسی خواهد بود چون تمامی نامزد های این جایزه لایق گرفتن جایزه بودند ؛ از کریستن بیل تا آدام درایور اما کسی که انتخاب شد واکین فینیکس محبوب بود که بازی فوق العاده ای در فیلم جوکر از خود به یادگار گذاشته است .

اما او بی حاشیه فقط به گرفتن جایزه بسنده نکرد و پس دریافت جایزه اش آن را روی زمین گذاشت و به آن بی اعتنایی کرد و در ادامه حرف های انتقادی اش گفت : فقط حرف زدن و رای دادن برای کمک به استرالیا (آتش سوزی عظیم این کشور) کافی نیست و باید واقعا عمل کرد. رفتار‌ها و حرکات بدن او بخشی از حاضران و حتی کاربران فضای مجازی را نگران کرده است.

آن ها می گویند بازی در نقش جوکر روی او وشخصیت او تاثیر گذاشته و نگران این هستند که او نیز مانند هیث لجر خودکشی کند! آن ها فکر می کنند که این شخصیت به مشاوره و درمان نیاز دارد .

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

خودکشی جوکر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن