خبر

وعده اینترنت پر سرعت کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا

اینترنت پر سرعت

وعده اینترنت پر سرعت کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا

طرح های فضایی رسوندن اینترنت به کشور هایی که رییس هاشون اینترنت رو برای مردم شون لازم نمی دونند زیاده . از بالن و هواپیما و ماهواره و غیره.تلاش این طرح ها ، وارد کردن سکتور های جدید مصرف کننده از مکان هایی با دسترسی کم است . ولی روی دیگر سکه ، اینکه مردم خیلی از کشور های پیشرفته هم در حال حاضر دسترسی مناسبی به اینترنت ندارند ؛ مشهور ترین مثال این ماجرا خود آمریکا است . در مقایسه با خیلی از کشور ها ، دسترسی به اینترنت در آمریکا فوق العاده نیست !

حالا سناتور و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، برنامه ای رو اعلام کرده که طبق اون در صورت پیروزی در انتخابات با دادن ۱۵۰ میلیارد دلار از طریق طرح  Green New Deal  و همکاری شهرداری ها و حضور سازمان های دموکراتیک ، اینترنت پر سرعت واقعی رو در دسترس همه شهروندان آمریکایی قرار بدن .

نکته :

عبارت واقعی رو در این مطلب گفتیم تا فکرتون پیش اینترنت پر سرعتی که شرکت های ایرانی که اینترنت ارائه میدن و اسمش رو گذاشتن اینترنت پر سرعت نره ! اینترنت پر سرعت جهانی کلا فرق داره !!!

البته سه کاندیدای دموکرات دیگه هم قول هایی مشابه دادن .

تمرکز هر چهار نفر هم روی این است که اینترنت و دسترسی صحیح به اون یک زیر ساخت عمومی است .

در طرح سندرز قراره این ۱۵۰ میلیارد دلار تبدیل به شرکت با مالکیت عمومی باشه که به همگان سرویس بده بر خلاف قول های ما ، پروپوزال حاوی توضیحات جزیی در مورد اجرای کار هم هست . احتمال رای آوردن کسی مثل سندرز در انتخابات آمریکا اون هم در چنین دوره ای بسیار کمه ولی به هر حال به عنوان یک دیدگاه متفاوت ، حضورش بسیار ارزشمند هست .

 

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

آمریکا

وعده اینترنت پر سرعت کاندیدای ریاست جمهوری 2020 آمریکا
وعده های انتخاباتی آمریکا

وعده اینترنت پر سرعت کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن