رشد فردیشیوه ی زندگی

پنج قانون طلایی برای اولین قرار با عشقتون

قانون های طلایی رابطه

پنج قانون طلایی برای اولین قرار با عشقتون

قانون اول

در اولین دیدار راجع به حالات روحی خود هرگز صحبت نکنید ، زیرا با این تعاریف ، مخاطب خود را خسته می کنید ، و باعث می شوید که او از شما دوری کند و مایل به این باشد که این دیدار و این گفتگو را هرچه زودتر به پایان برساند ، پس در اولین ملاقات خود تا می توانید از این صحبت ها پرهیز کنید .

قانون دوم

در زندگی طرف مقابل تان زیاد کندوکاو نکنید . در پی این نباشید که اطلاعات زیادی از زندگی او در جلسه اول بدست بیاورید ؛ زیرا این کار باعث می شود که این دیدار اولین و آخرین دیدار او با شما باشد .

قانون سوم

از گذشته خود و از اتفاقات منفی که در زندگی تان رخ داده و از تجربه های تلخی که احتمالا در گذشته تان داشته اید و از گفتن مسائلی از این قبیل بپرهیزید. دلیلی ندارد که بخواهید زندگی گذشته تان را برای کسی تعریف کنید و یا اگر می خواهید این کار را انجام دهید برای هر شخصی این راز ها را عنوان نکنید زیرا هرکسی قابل اعتماد نیست و ممکن است در آینده با همین تعاریف تان برعلیه شما شوند و بعد ها از شما انتقاد کنند .

قانون چهارم

کاملا عادی رفتار کنید سعی نکنید به موضوع هایی که خنده دار نیستند و او تعریف می کند برای اینکه او را ناراحت نکنید ، بخندید ، اگر چیزی را متوجه نشدید و درست نشنیده اید ، جواب ندهید و الکی نخندید .

قانون پنجم

هیچگاه در جلسه اول ، اجازه ندهید روابطتان بیشتر از صحبت های مهم و ضروری فراتر برود.

 

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

پنج قانون طلایی برای اولین قرار با عشقتون
قوانین طلایی در اولین قرار

پنج قانون طلایی برای اولین قرار با عشقتون

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن