رشد فردیشیوه ی زندگی

چرا سینگلید ؟ با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید !

سینگلی ؟

چرا سینگلید ؟ با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید !

تا به حال از خودتون پرسیدید چرا مدت زمان طولانی هست که تنها هستید؟ آیا هنوز منتظر شاهزاده تون هستید که خودش با پای خودش بیاد و وارد زندگی تون بشه ؟ شاید فکر کنید که شما هیچ کنترلی تو این شرایط ندارید اما در واقع این شمایید که نقش اصلی رو در دیدار و رویایی با مرد و یا زن مورد علاقتون بازی می کنید . در ادامه دلایل سینگل بودنتون رو به شما معرفی می کنیم !

۱ –  شما افراد جدیدی را نمی بینید

هرچقدر شما در ارتباط با افراد سینگل بیشتری باشید ، احتمال اینکه با تعدادی از آن ها گفت و گو کنید و سرانجام با یکی از آن ها به نتیجه برسید بیشتر میشه . اگر شما با افراد جدیدی به طور اغلب یا گاها ملاقات نمی کنید ، پس احتمالا شانس سینگل موندتون بیشتر از دیگرانه. این مشکل رو با گسترش دایره ی اجتماعی تون حل و فصل کنید ؛ مثلا با دوست ها و همکلاسی هاتون بیرون برید . هرچه آدم های جدیدی رو ببینید ، شانس آشنا شدنتون با شخص جدید بیشتره .

۲ –  خیلی وسواسی هستید

حق دارید که وقتی میخواین متعهد به رابطه ای باشید وسواس به خرج بدید ، اما اگر کسی خواست با شما قرار بزاره ، با اینکه شاید خیلی بهم نخورید باز هم سر قرار برید . قرار گذاشتن با افراد مختلف موجب میشه که شما در ارتباط با شخصیت های مختلفی قرار بگیرید و همچنین به شما کمک می کند که متوجه بشید بیشتر به دنبال چه خصوصیاتی در شریک احتمالی تون هستید .قرار گذاشتن همچنین موجب میشه که در رویایی با جنس مخالف از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار بوده و راحت تر باشید . بعد از یک قرار وقتی متوجه شدید که طرف به درد شما نمیخوره ، لازم نیست همچنان به قرار گذاشتن با اون شخص ادامه بدید ، حداقل اینه که شما امتحان کردید و تجربه بدست آورید .

۳ – فکر می کنید همه ی آدم خوبا یکی رو دارند و دیگه برای شما کسی نمونده

مثلا می بینید که بهترین دوستتون با چه آدم عالی ای و از داشتن او هیجان زده است یا خودتون کلی خشوحالید که بالاخره خواهرتون با یه آدم فوق العاده آشنا شده و این مسئله باعث میشه که شما فکر کنید تمام خانم ها یا آقایون خوب را قبلا یکی انتخاب کرده و دیگه کسی برای شما نمونده . اما میلیون ها آدم تنها در دنیا هستند و خیلی از آن ها واقعا عالی هستند ، پس به آدم ها شانسی برای نشدن دادن خودشون بدید .

۴ – شما خودخواهید

روابط نیازمند بده سپبستون های دو طرفه اند . انتظار نداشته باشید که یک نفر همه کار برای شما بکنه اما خودتون هیچ زحمتی به خودتون ندید و این کار ها را برای او جبران نکنید . اگر شما مدوام به خواسته ها و نیاز های خودتان فکر می کنید ، پس شاید هنوز آماده در رابطه بودن نیستید . تا زمانی که آماده نشده اید تا مراقب شخص دیگری باشید و نیاز های او را بر خودتان مقدم بشمارید ، همان سینگل بودن بهتره !

۵-  شما بیش از حد منفی هستید

آسا حس می کنید که باید در هر بحث و جدلی پیروز شوید ؟ آیا شما اغلب دیگران را ناامید و ناراحت می کنید ؟ آیا شما هرجا می روید راجع به هر چیز کوچکی شکایت می کنید ؟ مردم به طور کلی دوست دارند که با کسانی که شخصیتی ثابت دارند باشند و اگر شما فرد منفی گرایی باشید خیلی کم پیش میاد که دیگران عاشق شما بشوند . سعی کنید به جنبه مثبت همه چیز نگاه کنید ، مخصوصا وقتی سر قرار هستید . لبخند بزنید ، از طرف مقابلتون تعریف کنید ، ریلکس باشید و سعی کنید لذت ببرید .

۶  – هنوز درگیر رابطه قبلی خود هستید

از تموم شدن رابطه تون با شخص قبلی مدت زمان زیادی هست که میگذره و شما هنوز نسبت به طرف قبلی تون حس دارید و دوستش دارید . و از طرفی هم نسبت به همه بدبین هستید و نمی تونید ابراز علاقه شون به خودتون رو باور کنید و فکر می کنید مثل شخص قبلی قصد ازار و اذییتون رو داره به همین دلیل بدون فکر کردن طرف مقابلتون رو رد می کنید .

۷ –  شما نا امید هستید

حواستون باشه که از سر نا امیدی کار دست خودتون ندید ، چون بعضی ها انقدر ناامید هستند که هنوز قرار او.ل رو نزاشته به فکر عروسی هستند . حواستان به تجربیاتی که از روابط قبلی دارید باشه . نگذارید تا یک چیز خوب در کسی دیدید سریع به فکر رابطه بلند مدت باشید و فکر کنید که از بقیه خیلی بهتره . رابطه تون را اول فقط با دوستی شروع کنید و تصمیم جدی برایش نگیرید .

همچنین در آنامگ بخوانید :

آنامگ

چرا سینگلید ؟ با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید !
سینگلی اید ؟ بخوانید

چرا سینگلید ؟ با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید !

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن