تازه هاخبر

کفش یکی از جانباختگان سقوط هواپیما تزیین کیک تولد یک زن!

هواپیمای اوکراین

کفش یکی از جانباختگان سقوط هواپیما تزیین کیک تولد یک زن!

بعد از حادثه فاجعه بار هواپیمای اوکراینی تصاویری از وسایل به جا مانده از مسافران در فضای مجازی منتشر شد که اندون و غم مردم را دوچندان می کرد. روز گذشته زنی در یک حرکت عجیب یک لنگه کفش دخترانه قرمز را که جزو وسایل باقی مانده جانباختگان سقوط هواپیما بود روی کیک تولد خود قرار داده است که با واکنش هایی روبرو شد.

لوازم باقی مانده از جانباختگان سقوط هواپیما

وقتی برخی از مردم کفش جا مانده از سقوط هواپیمای اوکراینی را تزئین کیک تولد می کنند ذهنیت مثبت و منفی و هزاران فکر دیگر در اذهان عمومی شکل می گیرد که شایسته بودن این کار را تایید نمی کند.

در حادثه تکاندهنده و جانسوز سقوط هواپیمای اوکراینی که ۱۷۶ مسافر آن زن ، مرد و کودکان بودند غم سنگینی را در دل همه جهانیان نشاند. در محل حادثه لوازمی از جان باختگان به جان مانده بود که برخی از آنها دلخراش ترین صحنه ها را یادآوری می کند.از کیف های دستی و چمدان جان باختگان این حادثه، عکس های یادگاری، نقاشی ، دست نوشته، سوغاتی ؛ هدایایی که خریداری کرده بودند و…. روی زمین محل حادثه تا چشم کار می کرد پراکنده شده بود.

 

کفش یکی از جانباختگان سقوط هواپیما تزیین کیک تولد یک زن!
اقدام عجیب یک خانواده با کفش کودک سقوط هواپیما

 

یکی از ناراحت کننده ترین تصاویر یک لنگه کفش دخترانه قرمز رنگ مربوط به دختر بچه ای است که آرزوهایش در یک چشم بهم زدن برای همیشه سوخت. در فضای مجازی عکس هایی منتشر شده که یک فرد با هر نیت و قصدی این لنگه کفش دخترانه قرمز را روی کیک تولدی قرار داده که با دیدن آن ناخودآگاه دلم هر بیننده ای به لرزه می افتد. نیت و هدف این فرد مشخص نیست شاید او به ذهنش رسیده با این کار می تواند یاد و خاطرات آن عزیزان را نگه دارد اما به هر حال تصویر پسندیده و زیبایی را منتشر نکرده است و شاید با دیدن این تصویر هر بار داغ دل داغدیدگان را هزاران برابر کند.

 

کیک با تزیین کفش کودک سقوط هواپیما

کفش یکی از جانباختگان سقوط هواپیما تزیین کیک تولد یک زن!

همچنین در آنامگ بخوانید :

وب سایت

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن