رشد فردی

کنترل گر نبودن راهی برای جذاب تر بودن

راه های جذابیت زنان در نظر مردان

کنترل گر نبودن راهی برای جذاب تر بودن

بگذارید موقعیتی رو برای شما ترسیم کنیم که در اوایل رابطه (حتی بعد از شکل گیری رابطه) بسیار معموله .

مردی رو به مدت چند هفته یا چند ماه هست که ملاقات میکنید و شما احساسات خوبی به او و رابطه با او دارید و انتظار دارید او هم همینطور باشه .موقعیتی پیش میاد که او چند ساعت یا چند روزی نمیتونه با شما مداوم در ارتباط باشه . مثلا یک مسافرت کاری براش پیش اومده ، یک شب میخواد با دوستانش بیرون بره یا … این موقعیت معمول در روابط هست ، شما بسیار به هم نزدیک هستید و زمانی رو مجبور میشوید از هم فاصله بگیرید و این موقعیتی هست که بسیاری از خانم ها جذابیتشون رو برای مرد از بین می برند ، اما در عین حال یک فرصت بسیار خوب برای این هست که به مرد نشون بدید ، چطور برای خودتون ارزش  قائل هستید و کاری را انجام بدید که بیشتر خانم ها انجام نمیدن و تفاوت رو ایجاد کنید .

کنترل گر نباشید

چیزی که بیشتر خانوم ها در این موقعیت انجام میدن این هست که احساس ترس میکنند و جوری رفتار میکنند که انگار خطری اون ها رو تهدید میکنه و این برای یک مرد بسیار غیر جذاب هست .مثلا هر ۳۰ دقیقه براش پیام می فرستند که ” الان داری چیکار میکنی ؟ با کی بیرون رفتی ؟ بعدش کجا میرید ؟” یا حتی اگر این کار رو نکنند ، تمام مدت نگران هستند و گوشیشون رو چک میکنند تا پیامی ازش دریافت کنند و خیالشون راحت بشه .میخوان که ارتباط رو به صورت مداوم در اون چند ساعت ادامه بدن تا ترس خودشون رو خنثی کنند و اگر او جوابی نده ، حتی مساله رو احساساتی تر میکنند .

چیز هایی شبیه این : ” انگار سرت خیلی شلوغه و من رو نمیبینی ” ،  ” معلوم هست کجایی و با کی بیرون رفتی ؟”چیزی که این پیام ها به مرد منتقل میکنه اینکه شما فقط زمانی دوست دارید او از زندگیش لذت ببره که شما هم در کنارش باشید .اما یک خانم دارای ارزش میدونه که هدفش این نیست که خوشحالی رو از زندگی یک مرد بگیره ، بلکه میدونه که باید به مرد نشون بده که زندگی با وجود این خانم (خودش) زندگی بهتریه . او پیام هایی مثل اینکه ” با کی هستی؟ ” ، ” اون دختری که فالو کردی کیه ؟” نمیفرسته . پیام هایی که باید بفرسته اینجوری هستند :

“امیدوارم امشب بهت حسابی خوش بگذره ، وقتی برگشتی برام تعریف کن که چیشد.”

“به صورتت فکر میکنم و واقعا دوست دارم امشب در کنار …. ( دوستات یا خانوادت) خندون باشه”

” این آخر هفته بهترین زمان رو با همکارات داشته باش . من کلی برنامه برای این آخر هفته دارم و امیدوارم به تو هم خوش بگذره” پیام هایی مثل این بر روی ذهن یک مرد واقعا تاثیر گذار هستند ، چون مردان معمولا اینطور پیام ها رو دریافت نمیکنند و معمولا خانم هایی رو ملاقات نمیکنند که ازشون بخوان از زندگشیون لذت ببرند ، مخصوصا وقتی کنار خودشون نیستند .ممکن خانم ها در این شرایط بگویند که خب من راهش رو باز میکنم که هر کاری خواست انجام بده یا با دختر های دیگه ارتباط برقرار کنه.

واقعیت اینه : او همیشه این گزینه رو داره .

اگر خودش هنوز به شما متعهد نیست چه کنترلش کنید چه نه ، موقعیت رو برای اینکار فراهم خواهد کرد .

شما نمیتونید رفتار های او رفتار های او رو کنترل کنید و تلاش شما برای کنترل او حتی باعث میشه بخواد بیشتر این کارو انجام بده.تنها کاری که باید انجام بدید اینه که بهش نشون بدید چه نوع زنی هستید و زندگی با شما جالب تر از زندگی بدون شماست و اجازه بدید خودش تصمیمش رو بگیره که میخواد به شما متعهد باشه یا نه .

اگر این کارو انجام دادید و بهترین حالت خودتون رو نشون داید و او باز هم نشون داد که برای شما تلاش نمیکنه ، دنبال کسی باشید که اینکارو میکنه و قدر این اعتماد به نفس کمیاب شده شما رو میدونه .پس اجازه ندید ترس ها و ناامنی های شما یک زمان منفی رو در ارتباط او با شما ایجاد کنند ، تشویقش کنید تا یک زمان خوب داشته باشه حتی زمانی که شما در کنارش نیستید و از این طریق یکی از جذاب ترین خانم هایی میشوید که هر مردی دوست داره در کنارش باشه.

 

 

کنترل گر نبودن راهی برای جذاب تر بودن
خانم های جذاب کنترل گر نیستند

کنترل گر نبودن راهی برای جذاب تر بودن

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن